ZŠ Pardubice - Studánka - Poslední společné proběhnutí

Poslední společné proběhnutí

16. října 2016, 20:27 Mgr. Blanka Kafková

V sobotu 15. října jsme se byli naposledy společně proběhnout na Pardubickém závodišti. V rámci závodu Velká pardubická cross country se v příjemném podzimním počasí postavilo na start lidového běhu 57 studáneckých běžců. Velmi náročnou trať, dlouhou více než 2 km, zvládli rodiče, děti i učitelé. Ti všichni svými oranžovými dresy rozzářili celé běžecké pole a byli tak druhou nejpočetnější běžeckou skupinou.

V soutěži škol jsme skončili na 2. místě, za vítěznou ZŠ Benešovo náměstí, která měla o jednoho závodníka více. Jako odměnu jsme dostali dárkový poukaz na nákup sportovních potřeb v hodnotě 500,- Kč.

Tímto závodem skončilo naše společné podzimní běhání. Děkujeme všem žákům a jejich rodičům za podporu a obětavost. Věříme, že se na jaře opět sejdeme a zase si společně zaběháme!