Od školního roku 2016/17 máme ve škole anglickou knihovnu, ve které si žáci mohou půjčovat knížky v anglickém jazyce.
Žáci ze 7.B (Eliška Pfeiferová, Miriam Gruberová, David Nedoma, Ondra Jákl, Verča Valentová a Adam Malíř) se do čtení pustili s vervou. Nejlepší čtenářkou byla vyhodnocena Eliška, která přečetla devět knížek a zpracovala krásný čtenářský deník. Jako odměnu získala anglickou knížku z nakladatelství Oxford University Press.
Příští školní rok se budeme pravidelně scházet při čtenářských dílnách v angličtině a rádi mezi sebou přivítáme další čtenáře.
Read your way to better English :)