Vážení rodiče,
děkujeme Vám za vyplnění dotazníku týkajícího se technického vybavení pro případ distanční výuky. Jak bylo v dotazníku uvedeno, případná distanční výuka by probíhala přes aplikaci Teams. K tomu je zapotřebí mít nainstalované Office 365. Instalaci je možné provést podle přiloženého návodu ZDARMA, uživatelské jméno a heslo žáci znají ze svých přístupů na své účty ve škole. Pokud ne, mohou se obrátit na své třídní učitele nebo na pana učitele Jiřího Mandyse.
V současné době se žáky, kteří v prostředí Teams ještě nepracovali, snažíme s tímto prostředím seznámit v rámci hodin informatiky, aby byli připraveni být v případě nutnosti maximálně samostatní.
Protože už nyní řada žáků ve škole chybí, budou učitelé 2. stupně vkládat přehled probraného učiva a případné studijní materiály do třídních týmů, aby měli absentující žáci možnost držet krok s ostatními spolužáky a doplnění učiva pro ně bylo co nejjednodušší.
Děkujeme za Vaši pomoc s přípravou na případnou distanční výuku. Je naším velkým přáním, abychom zůstali jen u příprav.
