Strava.cz
Portál strava.cz je již zprovozněna, obědy si můžete přihlašovat sami.
Dále platí, že 1. a 2. třídy mají stravu automaticky přihlášenou. Pokud o obědy nebudete mít zájem, prosím odhlašte sami přes strava.cz nebo emailem, telefonicky.
3. třídy - 9 třídy mají stravu odhlášenou. Pokud budete mít zájem o obědy, prosím přihlašte se sami přes portál strava.cz, vždy do čtvrtka do 14,00 hod. na následující týden.
Dále platí, žáci, kteří mají formu distanční výuky, pokračuje výdej obědů přes výdejní okénko, a to v čase 11,00 - 11,30 hod. a 14,00 - 14,30 hod.
Děkuji
Zora Petrásková, vedoucí školní jídelny