Je angličtina všude, kam se podíváš? Tak to byla otázka, na kterou mi žáci měli odpovědět. A hádáte správně, ano je. Přesvědčili se o tom i žáci z 1. a 2. stupně. Jejich úkolem bylo zjistit, jestli se angličtina vyskytuje i mimo školní třídu, například doma nebo venku, a výsledky měli buď zapsat nebo vyfotit. Žáci z 1. stupně své 'úlovky' přinesli i do školy a mohli tak porovnávat, co kdo doma má.
Cílem tohoto bádání bylo, aby si žáci uvědomili, že jsou angličtinou obklopeni téměř na každém kroku a že bez tohoto světového jazyku se v dnešní době neobejdou. Angličtina se stala nedílnou součastí našich životů.
Děkuji všem za úžasné fotky a zápisy a těším se na další společné bádání.
Great job!!
-
english-11
-
english-10
-
english-1
-
english-12
-
english-2
-
english-3
-
english-5
-
english-6
-
english-7
-
english-8