Ve středu 14. května 2025 proběhla v naší škole sbírka Ligy proti rakovině Praha.
Symbolem sbírky byl žlutý kvítek měsíčku lékařského se světle zelenou stužkou, který si mohli zakoupit žáci i učitelé na naší škole. Akce byla velmi úspěšná a stejně jako loňský rok se prodaly všechny objednané kytičky. Jejich prodejem jsme získali 13 909,- Kč
Výtěžek sbírky půjde na prevenci kolorektálního karcinomu, screeningové programy.
Děkujeme všem, kteří jste si zakoupili kytičku podpořili tím tuto akci.