"Zpívám rád a je to na mně doufám znát...," si mohl říci každý ze šesti zpěváčků z 1. - 3. tříd, kteří reprezentovali naši školu v soutěžní přehlídce Pardubické štěBETÁní 2025.
Zde je soupiska našeho družstva:
1.A Nina Dvořáková
2.A Vítek Podmela
2.D Jana Knollová
3.A Anna Hůlková
3.B Ester Švecová
3.B Anna Švihoríková
V opravdu nebývale kvalitní konkurenci jsme získali vítězství v kategorii 1. tříd díky Ninušce Dvořákové. V kategorii 2. tříd zabojoval Vítek Podmela a získal 3. místo. K tomu se přidaly holčičky se zvláštními oceněními poroty. Každý soutěžící si také odnesl účastnický list. a hezké dárečky.
Milé děti, byly jste úžasné, děkuji vám za krásné výkony a vašim rodičům za přípravu. Doufám, že si přijdete zasoutěžit i za rok. A to platí pro každého, kdo rád zpívá a bude příští rok chodit do nejmladších tříd naší školy. Zpívání je totiž tak kráááásnéééé !