ZŠ Pardubice - Studánka - Poděkování za dobročinnou sbírku pro pardubický městský útulek

Poděkování za dobročinnou sbírku pro pardubický městský útulek

Mgr. Pavlína Zemanová

      Chtěli bychom se členy ekotýmu velmi poděkovat všem dárcům, kteří vyjádřili letos opravdu neskutečnou podporu. K předání sbírky našimi žáky z ekotýmu došlo v úterý 16.12.

      V útulku se nyní nachází 35 kočiček a 3 pejsci dospělého věku, jejichž osvojení je běh na dlouhou trať. Počet přijatých zvířátek se neustále mění. Bohužel i v tomto předvánočním období se v útulku většinou vyskytuje nejvíce zvířátek a proto je úžasné, že se snažíte pomoci. Na fotografie z předání  a výslednou sbírku se můžete podívat níže. 

   Děkujeme za Vaši neuvěřitelnou podporu, která  pomáhá zajistit péči o pejsky a kočičky z pardubického městského útulku.