I letos jsme si nenechali propásnout "Smrtnou neděli" a hned v pondělí jsme byli i s třídou 3.B vynést naše vyrobené Morany. Během cesty jsme "řechtali" řechtačkami, říkali říkanky a zpívali písničky na oslavu jara a ukončení zimy.
Počasí nám opravdu přálo a snad jsme se s paní Zimou rozloučili.