ZŠ Pardubice - Studánka - Ať si venku mrzne, sněží...

Ať si venku mrzne, sněží...

Mgr. Evženie Čermáková

Ať si venku mrzne, sněží,

prvňáci ven rychle běží.

Čepice a rukavice

- nevadí nám fujavice.

Sáňky, boby, koulovačku,

dovádíme na kopečku.

Ve škole se můžem smát,

a pak do třídy jít psát.