Ať si venku mrzne, sněží... Akce školy / 1. stupeň 12. ledna 2009, 15:44 Mgr. Evženie Čermáková Ať si venku mrzne, sněží, prvňáci ven rychle běží. Čepice a rukavice - nevadí nám fujavice. Sáňky, boby, koulovačku, dovádíme na kopečku. Ve škole se můžem smát, a pak do třídy jít psát. vyučující 1.tříd