ZŠ Pardubice - Studánka - Nejrychlejší chlapec/dívka Pardubic

Nejrychlejší chlapec/dívka Pardubic

Na přelomu září a října se uskutečnil již tradiční závod o nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic. Letos se do semifinálových běhů kvalifikovalo rekordních 16 žáků naší školy: T. Jiráček, K.Kopecká, A. Krejcar, A. Zamazalová, L. Škůrková, V. Krejčíková, A. Skutilová, S. Gruberová, M. Nováková, K. Tessnerová, D. Diepold, L. Peštál, J. Špitzrová, V. Vašková, T. Chocholouš, M. Uttendorfská

Do šestičlenného finále postoupilo 7 žáků a ani tam se rozhodně neztratili.

S. Gruberová - 3. místo

A. Skutilová - 2. místo

D. Diepold - 2. místo

L. Peštál - 2. místo

Na letošní výborné výkony navázala i naše štafeta dívek  na 4x60 m a obsadila 2. místo. Za vítěznou školou zaostala pouze o jednu desetinu vteřiny.

Škoda jen V. Krejčíkové a D. Slepičkové, které se vinou zranění a nemoci nemohly zúčastnit. Podle naměřených časů ve škole by patřily k těm úplně nejrychlejším.

Nejsmutnější však byla L. Škůrková, která musela těsně před svým startem odjet na tenisové soustředění, ale ona si to určitě vynahradí v krajském finále přespolního běhu (14.10.) a potom i v atletickém čtyřboji na začátku léta.

Mgr. Filip Patlevič