Rok se s rokem sešel a sportovní třídy opět vyrazily na sportovní soustředění do Mladých Buků. K odjezdu se dostavilo všech 42 přihlášených, nikdo nic nezapomněl, naložený autobus se bez problémů odlepil od chodníku, dovezl nás do Buků, ubytovna byla na svém místě, sněhu všude plno - prostě paráda. Na základě zkušeností z předchozích let jsme napjatě čekali, kdy už se něco přihodí.
Přihodilo se. V pondělí ráno Honza P. nenašel lyžařské boty. Ani prohledání pokojů a důkladný výslech všech účastníků nepřinesl nic nového. Boty jsme odepsali a půjčili v půjčovně nové.
Sjezdovky byly nádherně upravené a my všichni si jich naplno užívali. Nejdůkladnějšímu průzkumu je podrobili začínající snowboardisté. Bohužel se jejich povrch ukázal tvrdší než klíční kost Katky S., která s námi ale i přes své zranění hrdinsky vydržela až do konce.
V pátek měli mnozí z nás basketu i lyžování tak akorát a celkem ochotně se připravovali k odjezdu. Jaké bylo překvapení čtyř prknařů, když na svém pokoji objevili Honzovy lyžařské boty! Nikdo z nás nemohl pochopit, jak je přes vzorný pořádek na svém pokoji mohli přehlédnout :-)
Důležité ale nakonec bylo, že jsme se vrátili všichni se vším a vcelku v pořádku (modřiny a boule nepočítáme).