Sedmáci se v pátek odpoledne vrátili do školy, v plánu byly hry, sport, noční zjištění počtu chrápajících spolužáků a v sobotu šifrovaná hra o nalezení pokladu.
Páteční déšť sportům příliš nepřál, došlo tak i na netradiční soutěžní disciplíny – hod papírem na dálku, odfouknutí míčku, slovní fotbal na zadané téma, trénování paměti při přenášení písmenkového kódu, postřehu…
Ráda bych napsala, že noc proběhla v klidu, ale pozdně večerní návštěvníci pod okny a počítačové servery pípající po výpadku elektrického proudu … :-)
V sobotní bojové hře bylo nutné vyřešit šest úkolů, které soutěžící družstva dovedly až k ukrytému pokladu. Někteří by bez nápovědy možná bloudili po areálu školy ještě dnes:-) Obtížnost úkolů nechť čtenář posoudí sám – jsou přiloženy.
Děkuji zúčastněným za klidný průběh akce a nasazení při všech hrách.
Více fotografií k prohlédnutí
-
házení da dálku
-
foukání na dálku
-
usínání?!?
-
ráno
-
vzpomínání na určování azimutu
-
možná mají úkol zase vzhůru nohama...
-
poklad :-)
-
... už je pryč
-
k získání zprávy uvnitř se musel další obsah zlikvidovat
