V neděli 30.5. se vydaly třídy 5.C a .B do školy v přírodě do Harrachova. Po příjezdu jsme se ubytovali a po večeři jsme se šli podívat na skokanské můstky. Druhý den jsme se šli podívat na Mumlavské vodopády, kde jsme si prošli Liščí stezku. V úterý na Den dětí jsme soutěžili za krakonošovy tolarovky, za které jsme si potom mohli kupovat, co jsme chtěli. Odpoledne jsme byli ve sklářským muzeu. Další den nám c elý propršel, proto jsme se vydali do Hornického muzea a jeli jsme vláčkem na Čertovu horu na skokanský můstek. Ve čtvrtek přestalo pršet, proto jsme šli hledat poklad a paní učitelku. Když jsme js našli, za odměnu jsme jeli dvě jízdy na bobové dráze.Večer bylo vyhodnocení a diskotéka. Nejvíce se mi líbilo, jak jsme hledali poklad a jak jsme jezdili na bobové dráze.
Markéta Kadlečková, Šarlota Dvořáčková 5.C
-
skokanské můstky
-
mumlavské vodopády
-
liščí stezka
-
liška Anička
-
na výletě
-
hravé chvilky na hřišti
-
hravé chvilky na hřišti