V novém školním roce 2010/2011 jsme v naší škole přivítali 88 prvňáčků. Již tradičně proběhlo šerpování na školáka a každý prvňáček obdržel u příležitosti vstupu do základního vzdělávání pamětní list.
Všichni našim novým žákům přejeme hodně úspěchů a aby se jim ve škole líbilo!
-
1.A s paní učitelkou L. Burgetovou
-
1.B s paní učitelkou V. Hessovou
-
1.C s paní učitelkou M. Burgetovou
-
1.D s paní učitelkou M. Brabcovou
-
šerpování
-
šerpování
-
již jsme
-
školáci
-
šerpování se zúčastnil pan starosta Štěpánek