Několik našich NEJ
Ve čtvrtek 12.5. jsme vyrazili poznat naše hlavní město Prahu. Viděli jsme mnoho památek a historických staveb. Nejdéle jsme byli na Pražském hradě. Nejužasleji jsme hleděli na krásu katedrály sv. Víta. Nejvíce nám pršelo při střídání Hradní stráže. Nejvýše jsme vylezli na Prašnou věž tzv. Mihulku. Nejpomaleji jsme si prohlíželi Karlův most. Nejrychleji nám uběhly minuty při pozorování staroměstského orloje. Nejvíce nám svítilo sluníčko, když jsme stoupali k soše sv. Václava na Václavském náměstí. Podívejte se, jak jsme si výlet užili.