Ve čtvrtek nás čekal English day – soutěže, při kterých jsme si osvěžili anglická slovíčka a naučili se novou písničku. Odpoledne jsme vyrazili zchladit se na koupaliště na Cihelně.
Po návratu jsme si opekli vuřty, zazpívali u ohně a vydali se překonat svůj strach na stezku odvahy. Pak jsme unavení ulehli do spacáků .
Páteční den byl zaměřen sportovně. Nejprve jsme soutěžili v různých disciplínách v areálu školy a poté jsme si zaběhli matematický závod v lesíku. Po obědě jsme rozdali diplomy a s úsměvem se postupně rozcházeli domů.
Za pár dní zase nashledanou.