Dne 9.2. v odpoledních hodinách jsme se zúčastnili slavnostního vyhlášení cen o nejlepší chemický projekt. Více o projektu jsem psala v předchozím článku „Jak jsme se zúčastnili chemického projektu Chemie a potraviny“.
A přece jen se naše práce vyplatila a my se dočkali krásného 2. místa. Vyhráli jsme atraktivní ceny (finanční odměna, trička, sponzorské dary, voucher na exkurzi do společnosti Bayer a Synthesia a také něco pro paní učitelku – lístky do divadla.)
Zatančili jsme si na diskotéce, viděli barmanskou show, ochutnali namíchaný koktejl a shlédli efektivní chemické pokusy.
Ještě jednou děkuji děvčatům zejména z 8.B za skvělou práci a reprezentaci školy.