Ve čtvrtek 26.4. pokračoval dalším dějstvím největší turnaj pro žáky druhého stupně, turnaj v kopané Coca - Cola cup. Hrálo se v Chrudimi na stadionu MFK na umělé trávě. Měli jsme se utkat s družstvy ZŠ Chrudim, ZŠ Dašice a ZŠ Sezemice, které však nedorazilo, a tak se jim do tabulky turnaje zapsala kontumační prohra 3:0. V našem prvním utkání jsme změřili síly s družstvem ZŠ Chrudim a hned od počátku bylo jasné, že zápas bude jednostrannou záležitostí našich chlapců, kde jedinou starostí bylo, abychom zápas přežili ve zdraví, a také celkové skóre. To postupně narůstalo a v druhém poločase si zahrála v poli i naše gólmanská jednička Daniel Bartaloš - autor dvou gólů, jehož v brance spolehlivě zastoupil a čisté konto uhájil Honza Šlégr.
V druhém našem utkání se žáky ZŠ Dašice se již hrál poměrně vyrovnaný fotbal, ale naši borci opět potvrdili, že na Studánce umíme dobře nejen basketbal, ale i velký fotbal. Tým hrál opět velmi spolehlivě a nedal soupeři žádnou šanci. Vyzdvihl bych velmi dobrý výkon Petra Doležala v obraně, výkon s chutí hrajícího Honzy Šlégra a samozřejmě střeleckou mušku našeho kapitána Tomáše Bydžovského. Sestava byla témeř stejná jako v předchozím kole, chyběl pouze David Fejl.
Skončili jsme tedy na prvním místě. Náš příběh v Coca - Cola cupu nekončí, jedeme dál a už se těšíme na další soupeře.
Výsledky:
ZŠ Studánka - ZŠ a DDM Chrudim 7:0
Bydžovský 3 x, Bartaloš 2 x, Šotola, Doležal
ZŠ Studánka - ZŠ Dašice 3:0
Bydžovský 2 x, Šlégr