Milí žáci a žákyně, paní učitelky, páni učitelé, paní pedagogické asistentky, paní vychovatelky, paní ekonomko, paní vedoucí školní jídelny, paní kuchařky a uklízečky, pane školníku.
Rok 2011/2012 končí, pro některé z žáků více, pro některé méně úspěšně - podle toho, jak ve školním roce pracovali.
Žáky čekají prázdniny, všechny dospělé dovolená.
Užijte si prázdniny i dovolenou a přijďte v září odpočatí a v dobré náladě!
S deváťáky a dětmi postupujícími do víceletého gymnázia se loučíme a přejeme jim šťastné vykročení do nové školy.