Dne 25. 9. 2012 vyrazil nový kolektiv, třídy 6.C, pod vedením paní učitelky Andrey Hojkové, Ilony Jílkové a Zuzany Pavelkové na adaptační (harmonizační)pobyt. Trávili jsme ho na Seči – Hotel Kapitán. Cílem bylo vzájemné seznámení se žáků i jejich třídní učitelky. Počasí nám skutečně přálo, tak jsme vyráželi do okolí (zřícenina Oheb) a zažívali spousty aktivit, dobrodružství i adrenalinu (zejména při noční hře a táboráku).
Všichni odjížděli unaveni, ale spokojeni.