Středeční dopoledne navštívilo Studánku asi 250 dětí z okolních MŠ. Žáci z 8.D, 8.C a 5.B připravili pro budoucí školáky zábavné dopoledne plné her a soutěží. Pečlivě se o malé děti starali, vysvětlovali a také se u této činnosti pěkně zapotili. Starší žáci si vyzkoušeli, jaké to je, postarat se o družstva po 25 dětech . Ačkoliv se ráno některým zdálo, že to ten den bude pohoda, když se nemusí učit, v poledne už tento názor přehodnotili. Nad akcí dohlížely i paní učitelky J. Rybářová a M. Labuťová. Za organizaci a přípravu patří všem velké poděkování.
A jak se líbilo dětem z mateřských škol? Podívejte se na přiložené fotografie. Možná některé z těchto dětí už v příštím školním roce dostane na Studánce za své sportovní výkony velkou jedničku.
-
Rozcvička musí být
-
Hod na koš
-
Stavby z kostek
-
Skládáme obrázky
-
Mateřská škola
-
Opičí dráha
-
Pomoc u počítačů
-
Učíme se s interaktivní tabulí
-
Sportovci mají žízeň
-
Cvičení s padákem
-
To je jízda!
-
Malí florbalisté
-
Prolézání tunelem