Na školním kopečku bylo v minulém týdnu opravdu živo a hlavně veselo. Teď při oblevě se na následující snímky můžeme v 5. C dívat s lehkou nostalgií a pohled z okna naší třídy už nebude bíle vábit a vybízet k sáňkování. Ale nevadí, snad sněhová nadílka znovu napadne a my vyrazíme !