Kromě výroby práníček a dárků jsme si v 5. C troufli i na přípravu vánočního menu v naší školní kuchyňce. Pustili jsme se po náležité předchozí přípravě do výroby bramborového salátu a k tomu nemohl chybět i smažený řízek.
Vše jsme pěkně rychle ukuchtili, uklidili pečlivě paní učitelce Skalické kuchyňku a přesunuli se do naší třídy. Sbíhaly se nám sliny, ale ještě bylo třeba připravit slavniostní stůl ke společnému stolování.
Moc děkujeme paní Drnkové za pomoc při přípravě našeho vánočního menu.