Poslední dny před očekávaným pololetním vysvědčením patřily již tradičně florb.turnaji 4.-9.tříd. Účast byla hojná a podpořit nás přišli po všechny tři dny i skvělí fanoušci. Všem děkuji za předvedené kvalitní výkony a za hru v duchu fair play. I letos se však stalo, že někomu dobrý výkon neustále kazila jeho hokejka a tak ji vždy patřičně potrestal ranou o zem, ale takových špatných hokejek bylo letos minimum:-)
Výsledky:
4. třídy
1.místo- 4.C
2.místo- 4.B
3.místo- 4.A
5.třídy
1.místo- 5.B
2.místo- 5.A
3.místo- 5.C
4.místo- 5.D
6.-7.třídy
1.místo- 6.A
2.místo- 7.A
3.místo- 7.B
4.místo- 6.C
5.místo- 7.C
6.místo- 6.B
8.-9. třídy
1.místo- 9.A
2.místo- 9.C
3.místo- 8.C
4.místo- 8.D
5.místo- 8.B
6.místo- 8.A