Letošní školu v přírodě prožily třídy 5. B, 5. C a 5. D v Jedlové na chatách Kristýna a Lenka v malebné krajině Orlických hor. Čekal je tam bohatý program s turistickými vycházkami, sportováním, ale i zábavou, tancem a večerním opékáním vuřtů. Vyšlápli jsme si na Šerlich, Šerlišský mlýn, Masarykovu chatu, Velkou Deštnou, Luisino údolí a Šediviny. Vyšlo nám krásné počasí a strava byla také výborná. Děti se shodly, že to byla jedna z nejhezčích škol v přírodě a my dospělí doufáme, že to nebylo jen kvůli tomu, že jaksi nezbylo moc času na učení.