Ve dnech 14.-16.5.2013 se družstvo chlapců a dívek z naší školy účastnilo finále And 1 cupu v basketbale, které se konalo v Klatovech.
Opět jsme se neztratili a dívky po skvělých výkonech (nezaznamenaly ani jednu porážku) dokonce zvítězily. Karolína Šotolová byla vyhlášena nejužitečnější hráčkou turnaje - MVP. Do All Star týmu byla zařazena její sestra Kristýna Šotolová.
Chlapci nakonec skončili na 4. místě. Jeden jediný koš je bohužel dělil od medailových příček, ale s tak velkou marodkou je i toto úspěch a děkuji všem, že to nevzdali a do Klatov odcestovali. Do All Star týmu trenéři všech zúčastněných týmů nominovali mimo jiné i našeho Radka Pešíka.
Ještě jednou děkujeme za vzornou reprezentaci školy a děkujeme i na poslední chvíli nominovaným K. Mistríkovi, V. Paličkovi a D. Žáčkovi.
Chlapci: R. Pešík, M. Šindelář, T. Tkadlec, F. Duchoň, M. Havránek, D. Žáček, V. Palička, K. Mistrík
Dívky: Šotolová Kar., Šotolová Kr., Havránková J., Jochová T., Boková K., Fekarová T., Hricová V, Šlégrová M
Foto bude přiloženo později.