48. ročník soutěže „Nejrychlejší chlapec a dívka Pardubic 2013“ se konal na Městkém atletickém stadionu na Dukle v Pardubicích.
Zúčastnilo se celkem 16 ZŠ z Pardubic. Rozběhy a následně semifinálové a finálové běhy se konaly v jeden den. Také přibyly štafety na 4 x 60 m, kde jsme ve třech kategoriích získali umístění do třětího místa.
Do finále se z dívek probojovaly:
Daniela Nejzchlebová - 6.B - 2.místo
Eliška Navrátilová - 7.A - 4.místo
Klára Jiroutová - 8.C - 8.místo
Anežka Nechvátalová - 9.A - 5.místo
A z chlapců pouze:
Vojtěch Vlasák - 8.A - 3.místo
Naše škola se celkově umístila na skvělém 3. místě. Všem děkuji za reprezentaci školy a těším se na další ročník.