ZŠ Pardubice - Studánka - Sportovní den pro MŠ

Sportovní den pro MŠ

Čtvrteční ráno začalo velkou přípravou . Žáci naší školy chystali pro  skoro 300 děti z okolních mateřských škol sportovní den.

Připravili si pro ně různé disciplíny- překážkovou dráhu, florbal, opičí dráhu, prolézání tunelem, jízdu na skluzavce, hod na koš, padák. Nechyběla ani zábava u interaktivní tabule či u počítače. Novinkou letošního roku byla i prohlídka školní knihovny, prohlížení knížek a  poslech pohádky. Všem dětem se také určitě líbilo bubnování s Ivetou .

Sportovní den se nám vydařil a dětem z MŠ a jejich p. učitelkám se určitě líbil.

Poděkování patří všem žákům z 9.C,9.D ,dívkám ze 7.C a 5.C,  p. učitelce H. Šmídové, p. vychovatelce M. Misařové , pedagog. asistentce Ivetě Novákové. Ti  všichni se podíleli na přípravě a organizaci tohoto  pěkného dne.

Mgr. Iva Papežová