Jelikož se opět vybraní žáci 8. a 9. třídy intenzivně pustili do chemického projektu Mladý chemik, tak nemohla chybět ani exkurze do chemického podniku. Tento rok jsme si vybrali téma potraviny a hnojiva.
Exkurzi jsme uspořádali do agrochemického podniku Cerea, který je zaměřen nejen na distribuci hnojiv, ale i krmiv, osiv, biopaliv aj. Čekalo nás vřelé uvítání, návštěva laboratoře při vstupní kontrole, velína sila, sušky a nakonec nechyběly ani dárečky pro žáky.
Naše práce na projektu usilovně pokračuje, v únoru nás čeká obhajoba naší práce na projektu, tak nám držte palce.