ZŠ Pardubice - Studánka - Jak 8.C spala ve škole

Jak 8.C spala ve škole

Mgr. Pavlína Zemanová

   Že může být škola ve večerních a nočních hodinách tajuplná a zábavná, by z dětí věřil málokdo. Žáci 8.C se o tom přesvědčili 24.ledna. Spaní ve škole jsme uskutečnili jako formu rozloučení se spolužačkou, která přešla studovat do jiného města. Pravda, nějaká slza padla, ale abychom zapomněli na smutek, hráli jsme spoustu her, u kterých jsme se velmi nasmáli. Při hře živé sochy jsme trénovali udržení rovnováhy a schopnost domluvit se ve skupině, zamotali  a vymotali jsme se z gordického uzle, pojídali kyselé citróny a dělali kyselé obličeje na hádajícího, hledali rozdíly a zkoušeli svou paměť.  Ve večerních hodinách nás nabudila a trochu postrašila noční hra s tajuplným příběhem. K večeři jsme si objednali pizzu a věřte nebo ne,  opravdu nic nám nechybělo.  Možná to jediné - spánek, kdy někteří žáci si dali budíka již na pátou hodinu.  I tak se akce moc povedla a děkuju 8.C za to, jací jste a že nezkazíte žádnou legraci.