Od 18. do 24. ledna pobývala 3.B na škole v přírodě na chatě Bedřichovka v Orlickém Záhoří. Zde je devět komentovaných fotografií z této akce:
-
Toto byla loni naše sjezdovka.
-
Z vyhlídky nad sjezdovkou
-
Každý kousek sněhu byl dobrý.
-
Letos přišly ke slovu i jiné druhy sportů.
-
Bubnování – to je základ.
-
Jazyková soutěž
-
V Říčkách bylo sněhu víc.
-
Mandarinka se stala nejoblíbenějším ovocem
-
Ani karaoke letos nechybělo.