Poslední akce páťáků se zdařila. Užili si to bruslaři, pěší i na koloběžkách. Posuďte sami.
-
vyrážíme
-
hurá na to....
-
odpočinek
-
to je fuška
-
a zase jedeme
-
ještě kousek
-
jedem...
-
škoda, že mají zavřeno
-
dojeli jsme do cíle