„Tak zase po roce máme tu Vánoce,vánoční nálada všechny nás ovládá.“
A ovládla i všechny na ZŠ Studánka. Dnešní sobotní dopoledne se škola zaplnila dětmi, rodiči a prarodiči, aby si zpříjemnili předvánoční čas, vyrobili si drobné vánoční dárečky, přáníčka, svíčky, ozdoby….
Hodně štěstí, co srdce pohladí,
rodinu, přátele, co nikdy nezradí.
K bohatství krůček,
k lásce a štěstí jen skok,
hezké svátky a celý příští rok.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na této akci.
-
img-5846
-
img-5847
-
img-5850
-
img-5853
-
img-5854
-
img-5855
-
img-5857
-
img-5860
-
img-5861
-
img-5863
-
img-5865
-
img-5867
-
img-5870
-
img-5875
-
img-5876
-
img-5879
-
img-5884
-
img-5887
-
img-5889
-
img-5890
-
img-5894
-
img-5898