Středa ráno, osmá hodina. Před tělocvičnou se shlukují žáci z 8.B a 8.C. Dnes připravují sportovní dopoledne pro okolní MŠ. Pod vedením paní učitelek připravují jednotlivá stanoviště – překážkovou dráhu, hod na koš, prolézání tunelem, jízda po skluzavce, cvičení s padákem, florbal,bubnování ….. Hlavně, ať se vše stihne, protože před devátou přichází první oddělení . Jsou zde MŠ Kamínek, Srdíčko, Pospíšilovo náměstí, Wintrova, Gebauerova a tři oddělení z MŠ Rumunská, celkem asi 200 dětí. O všechny tyto děti se starají naši osmáci a vodí je po jednotlivých stanovištích .
Blíží se jedenáctá hodina a s ní i konec sportovního dopoledne. Co dodat na závěr? Malým dětem se akce líbila a naši osmáci si vyzkoušeli být na chvíli učitelem a postarat se o budoucí školáky.
Všem patří velký dík za přípravu dnešní akce! Byli jste super! Děkujeme také p. učitelce Burgetové L., Patlevičové M. a pedagogické asistence I. Novákové .
-
20141119-091652
-
20141119-091812
-
20141119-092406
-
20141119-092421
-
20141119-092534
-
20141119-092603
-
20141119-092646
-
20141119-092915
-
20141119-093354
-
20141119-093443
-
20141119-102534
-
20141119-104443