ZŠ Pardubice - Studánka - Druháci opět v knihovně!

Druháci opět v knihovně!

15. března 2015, 11:03 Mgr. Ludmila Košvancová

V březnu, MĚSÍCI KNIHY, přilákala knihovna MO Pardubice III na Dubině svým programem všechny druháčky. Poslechli si četbu vtipného akčního příběhu s pohádkovým podtónem O  VENDULCE  A  DRAKOVI, který je dalším počinem spisovatele, ilustrátora, komiksového kreslíře a scénáristy vystupujícího pod pseudonymem VHRSTI.  Děti po roce od pasování na čtenáře předvedly, že jejich čtenářská dovednost je čím dál lepší. Za odměnu si mohly pohrát s novými společenskými hrami, které v knihovně přibyly. Dvě ze tříd využily také svých čtenářských průkazů a s velkým zájmem si půjčily další oblíbené knížky podle vlastního výběru. Někteří  malí nadšenci stačili už za týden knihy přečíst a půjčit si další! Vyzýváme proto rodiče, aby podpořili zájem svých ratolestí o četbu, protože po roce, kdy měly děti průkazy zdarma, končí v květnu jejich platnost a je potřeba ji dětem prodloužit.

Mgr. Ludmila Košvancová