"Žáci z 6.B se ve čtvrtek 12.3.2015 sešli ve škole v 17 hodin odpoledne. Proč?
Rozhodli jsme se ve škole strávit noc. Podvečer jsme netrávili u počítačů, ale naším programem byla spousta her. Morten, Robot, Šátkovaná, matematické hry a mnoho dalších pestře vyplnilo nevšední čas ve škole. Vrcholem večera byla hra s názvem Slenderman. O co šlo? V temné školní jídelně jsme hledali osm papírků. Cestu se nám snažil zkřížit „Slenderman“, kterému jsme nesměli pohlédnout do očí! Všichni jsme si to náramně užili. Ranní budíček zazvonil o půl sedmé, připravili jsme si snídaně, vyčistili zuby a přešli jen pár kroků do třídy, kde nás, tak jako každý pátek, čekala hodina českého jazyka."
žáci 6.B
-
Morten 1
-
Morten 2
-
Už se stmívá ...
-
Matematické hry 1
-
Matematické hry 2
-
Slanderman na Studánce
-
Slanderman je tu!!!