Konec školního roku se blíží a odměnou za celoroční práci pro děti z 2.A a 2.D byl výlet do zábavně - naučného parku v Milovicích. Počasí nám přálo a děti si vyzkoušely všechny atrakce jako jsou velké trampolíny, prolézání hradu a podzemních chodeb, lanové žebříky, potěšily se se zvířátky nebo obdivovaly zahrádku. Na závěr nechybělo ani sladké občestvení.