Poprvé v tomto školním roce se třída 7.B sešla spolu s paní psycholožkou Z. Virtovou a s třídní učitelkou H. Syrovátkovou při akci "spaní ve škole".
Akce začala hraním venku. Hry Morten a HUTUTUTU již patří k tradičnímu programu třídy. Nově přibyla zábavně-detektivní hra Palermo, při které se všichni velmi pobavili.
Vrcholem večera byla soutěž "7.B má talent". Během soutěže bylo možno shlédnout stepařské vystoupení, disko dance, břišní tanec, pantomimu, divadelní scénku, karetní triky, capoeiru. Porota měla velmi těžký úkol rozhodnout, kdo vyhraje. Nakonec s těsným bodovým náskokem zvítězila břišní tanečnice Míša, která všechny okouzlila svým půvabným vystoupením.
K večeři poté na všechny čekala pizza.
Akce se opravdu vydařila a již nyní se začíná plánovat další spaní ve škole, které proběhne v lednu.