ZŠ Pardubice - Studánka - Vánoční zpravodaj z 1.D hlásí, že….

Vánoční zpravodaj z 1.D hlásí, že….

 .... nás v prosinci navštívila Policie ČR a prověřila naše znalosti v dopravní výchově

.... k nám přišel do třídy Mikuláš s čertem  a nikoho si neodnesl ( To je ale divné, že by nikdo  nezlobil?)

.... jsme při vyučování hráli zajímavé hry

.... umíme pracovat ve skupinách a přitom se nehádat  ( Co to miminko vlastně potřebuje?)

.... GEOMAG je prima stavebnice

.... se musíme i naučit pěkně psát

.... o přestávce nemusíme jenom lítat po chodbě

....  umíme upéct perníčky a také je krásně ozdobit

.... se v divadle umíme pěkně chovat ( Pohádka byla moc hezká.)

....  ve škole oslavila třída 1.D školní Štědrý den

Krásné Vánoce !