.... nás v prosinci navštívila Policie ČR a prověřila naše znalosti v dopravní výchově
.... k nám přišel do třídy Mikuláš s čertem a nikoho si neodnesl ( To je ale divné, že by nikdo nezlobil?)
.... jsme při vyučování hráli zajímavé hry
.... umíme pracovat ve skupinách a přitom se nehádat ( Co to miminko vlastně potřebuje?)
.... GEOMAG je prima stavebnice
.... se musíme i naučit pěkně psát
.... o přestávce nemusíme jenom lítat po chodbě
.... umíme upéct perníčky a také je krásně ozdobit
.... se v divadle umíme pěkně chovat ( Pohádka byla moc hezká.)
.... ve škole oslavila třída 1.D školní Štědrý den
Krásné Vánoce !
-
Policie ve škole
-
Opravdu se čerta nebojíme?
-
Hrajeme hry
-
Hrajeme hry
-
Hrajeme hry
-
Práce ve skupině
-
Práce ve skupině
-
Práce ve skupině
-
Geomag
-
Geomag
-
Geomag
-
Geomag
-
Geomag
-
Pěkně pišme do písanky
-
Kdo si hraje ,nezlobí
-
Těsto pěkně prohněteme
-
Vyválíme
-
Vykrojíme
-
Ozdobíme
-
Zdobení prníčků
-
S úsměvem jde všechno lépe
-
Mistr cukrář
-
Další šikula
-
Čekáme až zaschne poleva
-
V divadle
-
V divadle
-
Vánoce jsou tady
-
Dobrou chuť
-
Posezení
-
Veselé Vánoce