Po příjezdu do slunečného Harrachova a ubytování v útulných pokojích, po dobrém obědě, na nás čekal dopis od harrachovských příšerek. Čeká nás dobrodružný týden, dnes jsme plnili první úkol od příšerky Bobíka. Co bude zítra? Už se nemůžeme dočkat.
Prvňáčci a jejich vedoucí příšerky Marcela, Milena a Pavla
-
Naše bydleníčko
-
Nalezený dopis s úkoly
-
Výprava k můstkům
-
Soutěže
-
Hřiště pod lanovkou
-
...to nám to sluší...