Ve čtvrtek jsme jako dárek k svátku maminek uspořádali Jarní koncert. Zpívali jsme v altánu sportovního areálu ve Spojile. Počasí nám zpočátku moc nepřálo. Ale po vystoupení, kdy děti krásně zazpívaly asi 10 písniček, které doprovodily tleskáním, pískáním, luskáním a tancem, se vyčasilo. Děti toho hned využily. Šly hrát fotbal, točily se na kolotoči, hrály si v blízkém lese. Rodiče rozdělali oheň a kdo chtěl, mohl si opéct buřty. Dobrá zábava nám vydržela až do večera.