ZŠ Pardubice - Studánka - Výlet do Slatiňan

Výlet do Slatiňan

Mgr. Monika Březinová

Druháci se vypravili vlakem do Slatiňan.

Počasí se vydařilo. Na Švýcárně jsme viděli kočovné maňáskové divadlo Libora Štumpfa a užili jsme si to i v interaktivním muzeu. Na Kočičím hrádku jsme si udělali malou pauzu a hurá na zmrzlinu. Cesta domů vlakem uběhla jak voda.