V pondělí 20.února vyrazilo 43 natěšených lyžařů do Janských Lázní. Ubytovali jsme se na Modrokamenné boudě a hned vyrazili na svah. Nadšení nám již druhý den zkazilo deštivé počasí. Náladu jsme si spravili vycházkou do cukrárny v Janských Lázních. Středeční dopoledne jsme strávili ve výtvarné dílně Bosorka. Čas nutný k usušení promáčeného oblečení jsme vyplnili společenskými hrami, šitím a zajímavými přednáškami o KRNAPU nebo o Himalájích a Indii. Ve čtvrtek se konal Zimní trojboj, složený z těchto disciplín: Ivanův běh (slalom v hlubokém sněhu), sjezd na bobech a běh zpět do kopce a střelba sněhovými koulemi. Vše v karnevalových maskách. Medaile byly rozdány a neradi jsme se loučili - začalo totiž sněžit.
-
Přivítalo nás sluníčko
-
Nástup na lyžování
-
Na Košťálce
-
Výtvarná dílna Bosorka
-
"Ivanův běh"
-
Realizační tým
-
Vítězný sněhulák
-
Loučení 5.B - sněží!
-
Loučí se i 4.D