ZŠ Pardubice - Studánka - Učíme se vzájemně aneb jak to chodilo na jarmarku

Učíme se vzájemně aneb jak to chodilo na jarmarku

Mgr. Jitka Rybářová

Letošní koncert DFS Perníček nás zavedl do doby Marie Terezie. Dozvěděli jsme se, jaký význam měly jarmarky, jak často a kde se konaly a co na nich bylo k prodeji i k pobavení. Názorné ukázky našich spolužáků i starších žáků (i z naší školy) nám to potvrdily.