..... pro 46 dětí ze Studánky rozhodně neskončil. V pondělí a v úterý si děti ještě užily společně den na výletě v Prachovských skalách, večer se sešly u táboráku, zazpívaly si známé písničky, opekly si špekáčky a zasportovaly si. Pozdě večer, kdy už mnohé děti dávno spí, si děti prošly areálem školy stezku odvahy a potom se po dlouhém dni zavrtaly do svých spacáků. Snad nám maminky prominou, že některé děti tak trochu zanedbaly hygienu, ale vidina spánku byla pro všechny zúčastněné silnější.
Ranní vstávání, snídaně, sbalení svého pelíšku, vyzvednout si svačinu…… a hurá na výlet do nedalekého Spojila. Cestou si v lese děti zahrály postřehový závod a potom už návštěva Apolenky.
Poděkování patří paní učitelkám a vychovatelkám, které se o děti staraly a také paní kuchařkám, které nám výborně navařily. Dík také Adamovi G. z 6. třídy, který se společně s p. učitelem postaral o oheň, u kterého nám zahrála na kytaru paní asistentka.
14. příměstský tábor na Studánce skončil. A teď už opravdu …..HURÁ NA PRÁZDNINY!
-
Opékání
-
Prachovské skály
-
Dobrou chuť
-
Hlavně to nespálit
-
Dětem moc chutná
-
Čekáme na stezku odvahy
-
Zpívání u ohně
-
Výšlap
-
Hurá do spacáků
-
Dobrou noc
-
Dobrou noc