ZŠ Pardubice - Studánka - „Školní rok rozdáním vysvědčení nekončí“

„Školní rok rozdáním vysvědčení nekončí“

..... pro 46 dětí ze Studánky rozhodně neskončil. V pondělí a v úterý si děti ještě užily společně den  na  výletě v Prachovských skalách, večer se sešly u táboráku, zazpívaly si známé písničky, opekly si špekáčky a zasportovaly si. Pozdě večer, kdy už mnohé děti dávno spí, si děti prošly areálem školy stezku odvahy a potom se  po dlouhém dni zavrtaly do svých spacáků. Snad nám maminky prominou, že některé děti tak trochu zanedbaly hygienu, ale vidina spánku byla pro všechny zúčastněné silnější.

Ranní vstávání, snídaně, sbalení svého pelíšku, vyzvednout si svačinu…… a hurá na výlet do nedalekého Spojila. Cestou si  v lese děti zahrály postřehový závod a potom už návštěva Apolenky.

Poděkování patří paní učitelkám a vychovatelkám, které se o děti staraly a také paní kuchařkám, které nám výborně navařily.  Dík také Adamovi G. z 6. třídy, který se společně s p. učitelem postaral o oheň, u kterého nám zahrála na kytaru paní asistentka.

14. příměstský tábor na Studánce skončil. A teď už opravdu …..HURÁ NA PRÁZDNINY!