Družstvo našich žáků se zúčastnilo tradičního turnaje o mistra pardubického okresu v malé kopané starších žáků a nevedlo si vůbec špatně. Z celkového počtu 13 účastníků skončilo na velmi pěkném 4.místě. Náš výkon byl velmi dobrý, i když letos to na umístění na stupních vítězů nestačilo. Chválím chlapce ze předvedený výkon :-). Sestava družstva je patrná z fotografie.