Mikuláš vždy chodí s čerty a anděly a rozdává hodným dětem ovoce a těm zlobivým uhlí.
Dnešní dopoledne navštívil Mikuláš s čerty a andělem naše školáky. Možná se někdo trochu bál, protože měl černé svědomí, ale přesto většina dětí dostala sladkou odměnu.
Dnes ještě možná potkají i jiné čerty, tak snad zítra do školních lavic zasedne všech 740 žáků školy.