ZŠ Pardubice - Studánka - Po Studánce chodil Mikuláš

Po Studánce chodil Mikuláš

Mikuláš vždy chodí s čerty a anděly a rozdává hodným dětem ovoce a těm zlobivým uhlí.

Dnešní dopoledne navštívil Mikuláš s čerty a andělem  naše školáky. Možná se někdo trochu bál, protože měl černé svědomí, ale přesto většina dětí dostala sladkou odměnu.

Dnes ještě možná potkají i jiné čerty, tak snad zítra  do školních lavic zasedne všech 740 žáků školy.