ZŠ Pardubice - Studánka - Jak jsme doběhli

Jak jsme doběhli

Mgr. Jitka Rybářová

Aprílové počasí nás provázelo při posledním jarním běhu, který se konal v rámci Pardubické devítky. Na trať dlouhou 1600 metrů vyrazilo 70 běžců naší školy. Malé běžce doprovázeli jejich rodiče, starší už bojovali o umístění mezi prvními. Vybojovali jsme krásné třetí místo. Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit na podzimní lidové běhy.