Celý rok konzumujeme maso, masné a mléčné výrobky, přijímáme velké množství soli a prázdného cukru, a protože je ovoce významným zdrojem vitamínů, je dobré do jídelníčku alespoň jednu či dvě porce čerstvého ovoce denně zahrnout a to nejlépe do dopolední svačiny.
Pracovníci firmy MK Fruit, která dodává na naši školu v rámci projektu Ovoce do škol ovoce a zeleninu, připravili pro žáky 1. a 2. ročníků zajímavý program – Vitamínový den. Děti se seznámily se zásadami zdravé výživy a mohly si také ochutnat 100% ovocné šťávy a seznámit se s RAW stravou.